Příslušenství > Ovládací systém Poolmatix

Základem systému je inteligentní centrální jednotka, která je integrovaná do bazénového rozvaděče nacházejícího se zpravidla v prostoru technologické místnosti. Poolmatix samostatně získává údaje z inteligentních senzorů pro měření vlastností vody i provozních podmínek, na jejich základě řídí práci jednotek pro úpravu a ohřev vody (např. dávkovací stanice, salinátor nebo tepelné čerpadlo). Ovládá také další bazénové technologie pro zvýšení uživatelského komfortu – např. osvětlení, protiproud nebo chrlič. Systém ukládá naměřená data, vyhodnocuje je a na jejich základě provádí pokročilou diagnostiku provozu a předchází tím i vzniku případných závad.

 

Prostřednictvím aplikace iX manager nastavuje uživatel kdykoliv a odkudkoliv všechny požadované hodnoty a funkce nejen v reálném čase, ale také jako přednastavené hodnoty pro další použití. Uživatel má tak neustále informace o aktuálním stavu bazénu včetně upozornění na mimořádné situaci s návrhy na jejich řešení. Servisní aplikace iX field pro bazénové techniky (k dispozici je však i uživatelům bazénů) nabízí navíc definování rozvrhu činnosti jednotlivých zařízení, plánování údržby nebo detailní sledování stavu všech připojených zařízení.

Maximální pohodlí

Pusťte z hlavy každodenní starosti o svůj bazén. Poolmatix vše monitoruje a řídí sám.

Perfektní voda

Poolmatix udržuje vodu průzračně čistou a zdravou. S nízkou spotřebou chemie.

Klid a jistota

Máte jistotu, že vše funguje, jak má. A když ne, Poolmatix vám pomůže při řešení všech situací.

Vzdálený servis

Budete-li chtít, Poolmatix si zavolá našeho specialistu. Nebo můžete péči kompletně přenechat nám.

Volnost

Svůj bazén máte pod kontrolou odkudkoli a kdykoli. A když bazén potřebuje pozornost, dá zavčas vědět.

Úspora

Poolmatix sníží spotřebuju energií a chemie a prodlouží životnost bazénové technologie. Ušetříte i za servis.

Centrální řídící jednotka

Inteligentní rozvaděč Poolmatix je řídicím centrem celého systému. Zcela nahrazuje běžný bazénový rozvaděč. K tomuto rozvaděči jsou připojeny všechny komponenty bazénové technologie. Inteligentní rozvaděč Poolmatix integruje spínací a řídicí komponenty. Rozvaděč je velmi kompaktní, vodotěsný a lze jej umístit přímo do bazénové šachty. Odbornou instalaci zajistí firma Mountfield. Konfigurace rozvaděče je nadefinována v aplikaci iXfield. Senzory a příslušenství jsou opatřeny rychlokonektory pro připojení na přední stranu rozvaděče. Konfiguraci a nastavení bazénu lze měnit na dálku. Rozvaděč je trvale připojen k internetu. Doporučeným způsobem připojení je mobilní síť (LTE).

Mobilní aplikace

Jednoduchá a intuitivní mobilní aplikace iXmanager vám umožní ovládat všechny funkce bazénu. Vzhled a funkce aplikace se individuálně přizpůsobují konkrétní konfiguraci bazénu. Na tabletu nebo na mobilním telefonu máte vždy přehled o stavu bazénu. Aplikace iXmanager vás také upozorní, pokud některá část bazénu vyžaduje pozornost. Instalace a nastavení aplikace trvá méně než minutu.

Navrhněte si svůj bazén v 3D generátoru Vytvořit

Tým našich bazénových specialistů je kdykoli připraven Vám poradit s výběrem nebo realizací bazénu.

Neváhejte nás kontaktovat, najdete nás v 58 prodejních centrech na celém území republiky!

Přejete si vypracovat nezávaznou nabídku? Vyberte si prodejní centrum nejblíž právě Vám.

Vybrat prodejní centrum
×