Příslušenství > Ohřev bazénů

Prodloužení koupací sezóny až na sedm měsíců v roce nebo vyšší teplota vody v bazénu? To jistě uvítá celá rodina! Tyto požadavky splní připojení některého ze systémů ohřevu vody, které Mountfield k bazénům dodává. Vybrat si můžete solární vyhřívání, některé z tepelných čerpadel nebo elektrický ohřev.

Tepelná čerpadla
Bazénová tepelná čerpadla jsou tím správným řešením pro každého, kdo se rád koupe, ale obvyklá koupací sezóna je pro něj až příliš krátká. Moderní tepelná čerpadla Azuro aktivně získávájí energii z okolního vzduchu a následně ji v podobě teple předávají bazénu. Dosahují tak skvělého poměru získané a vynaložené energie.
Tepelné výměníky

Pro vyhřívání bazénu je možné využít i již stávající vytápění vašeho domu.

  • Tepelný výměník, napojený na dostatečně výkonný zdroj tepla (např. plynový kotel), může předávat tepelnou energii také do vody v bazénu.
  • Námi dodávané výměníky se vyznačují vysokou účinností a jsou vhodné i ke slaným bazénům.
  • V kombinaci s oběhovým čerpadlem, termostatem a regulací v sadě Kompakt vám zajistí automatický režim vytápění bazénu.
Solární ohřev
Solární ohřev bazénu patří v posledních letech k nejoblíbenějším způsobům, jak si v bazénu zajistit příjemně teplou vodu. Voda protéká solárním panelem a ohřátá se vrací do vašeho bazénu. Solární vyhřívání je jednoduché, nenáročné na provoz a přináší nečekané výsledky.
Elektrický ohřev
Elektrické průtokové topení je nejúčinnějším systémem vyhřívání bazénu tam, kde máte k dispozici dostatečný příkon elektrické energie. Optimální provoz tohoto spolehlivého zařízení zajišťuje systém automatické regulace, díky kterému udržíte teplotu vody v bazénu podle vámi přednastavené hodnoty.
Navrhněte si svůj bazén v 3D generátoru Vytvořit

Tým našich bazénových specialistů je kdykoli připraven Vám poradit s výběrem nebo realizací bazénu.

Neváhejte nás kontaktovat, najdete nás v 58 prodejních centrech na celém území republiky!

Přejete si vypracovat nezávaznou nabídku? Vyberte si prodejní centrum nejblíž právě Vám.

Vybrat prodejní centrum
×