Příslušenství > Bazénová chemie

Pro komplexní péči o bazénovou vodu doporučujeme dlouhodobě osvědčené přípravky Azuro. Jejich použití je snadné, jsou rychlé a spolehlivé. Představují komplexní řadu na sebe navazujících přípravků, díky kterým dosáhnete křišťálově čisté vody ve svém bazénu.

Nabízíme několik druhů bazénové chemie:

  • Bezchlorová - funguje na bázi aktivního kyslíku a nabízí alternativní způsob péče o bazénovou vodu. V naší nabídce najdete i přípravky vhodné pro dětské bazénky.
  • Chlorová - využívá k čištění osvědčený chlor. Její použití je snadné a velmi efektivní.
  • Doplňková - Bazénová chemie Azuro se pyšní stálou kvalitou a širokou paletou vhodných doplňkových přípravků, které vám zaručí bezproblémový provoz vašeho bazénu.
Chlorová
Chlor je vynikající dezinfekční prostředek, a proto je také významnou složkou bazénové chemie. Chlorová bazénová chemie je vysoce účinná a přitom naprosto nezávadná a šetrná vůči člověku i přírodě.
Bezchlorová
Bezchlorová chemie je stále populárnější. Pracuje na bázi aktivního kyslíku, účinně likviduje řasy a organické nečistoty a je vhodná i pro dětské bazénky.
Doplňková
Bazénová chemie Azuro se pyšní stálou kvalitou a širokou paletou vhodných doplňkových přípravků, které vám zaručí bezproblémový provoz vašeho bazénu bez vodního kamene, řas, zakalení vody nebo se správným pH.
Testování vody
Aby byla voda vždy křišťálově čistá a nezávadná, je třeba udržovat optimální úroveň její tvrdosti, hodnotu pH nebo hodnutu chloru a aktivního kyslíku. K měření těchto hodnot slouží testery Azuro.
Navrhněte si svůj bazén v 3D generátoru Vytvořit

Tým našich bazénových specialistů je kdykoli připraven Vám poradit s výběrem nebo realizací bazénu.

Neváhejte nás kontaktovat, najdete nás v 58 prodejních centrech na celém území republiky!

Přejete si vypracovat nezávaznou nabídku? Vyberte si prodejní centrum nejblíž právě Vám.

Vybrat prodejní centrum
×