Swim Spa

Dokonalé propojení bazénu pro relaxační plavání i intenzivní trénink s vířivou vanou poskytující luxusní uvolňující masáž. Kompaktní provedení umožňuje jednoduchou instalaci bez nutnosti stavebních úprav. Skořepina z nejlepších materiálů Lucite Acrylics z USA je zasazena do ocelového rámu. Jeho opláštění lze zčásti zapustit do země bez betonování. Vyrobena je v EU.

Swim spa

Doslova nekonečný bazén pro rekreační i vrcholové plavce. Nastavitelný výkonný protiproud nabízí odpočinkové i náročné tréninkové režimy. Vířivá vana s kvalitní skořepinou poskytuje šest ergonomických pozic a 40 proudových trysek. Kromě relaxující hydromasáže nabízí také LED osvětlení s volitelným barevným tónem přesně podle Vaší nálady včetně tří osvětlených fontánek, vodopád nebo také zabudovaný audiosystém se subwooferem.

 

Bazén i vířivka jsou osazeny špičkovou kanadskou technologií Gecko. Intuitivní ovládání všech funkcí bazénu i vířivky dotykovými panely nebo mobilní aplikací přes wi-fi. Samostatné cirkulační čerpadlo spolu se silnou izolační vrstvou snižují spotřebu elektrické energie. Provozní náklady šetří také kvalitní celoroční ochranný termokryt se zvýšenou UV ochranou, který je součástí výbavy. Vodní ráj pro relax i sport si tak budete na zahradě užívat po celý rok!

Navrhněte si svůj bazén v 3D generátoru Vytvořit

Tým našich bazénových specialistů je kdykoli připraven Vám poradit s výběrem nebo realizací bazénu.

Neváhejte nás kontaktovat, najdete nás v 58 prodejních centrech na celém území republiky!

Přejete si vypracovat nezávaznou nabídku? Vyberte si prodejní centrum nejblíž právě Vám.

Vybrat prodejní centrum
×