Výbava a příslušenství

Nedílnou součástí bazénu je vhodné a kvalitní bazénové příslušenství. Kompletní nabídku filtrací, vyhřívání, vysavačů, protiproudů, osvětlení a dalšího příslušenství vám rádi představí naši specialisté, kteří také odborně poradí s výběrem toho nejvhodnějšího pro vás a váš bazén.

Bazénové filtrace
Kvalitní filtrace je srdcem každého bazénu. Pokud si chcete dopřát koupání v čisté, průzračné a nezávadné vodě nebo pokud chcete ušetřit námahu s čištěním a údržbou bazénu, podívejte se na naši nabídku.
Úprava vody
Pro komplexní péči o bazénovou vodu doporučujeme vedle dlouhodobě osvědčených přípravků Azuro také speciální dezinfekční zařízení, která zajistí čistou, nezávadnou vodu a přitom významnou měrou omezí spotřebu klasické bazénové chemie.
Ovládací systém Poolmatix
Digitální systém Poolmatix monitoruje a řídí veškeré bazénové technologie prostřednictvím vzdálené správy (webové rozhraní, mobilní aplikace). Optimalizuje jejich činnost a snižuje tak celkové výdaje na provoz i údržbu bazénu. Především náklady na energii (plánovaným využíváním nízkého tarifu elektřiny) i spotřebu bazénové chemie (automatická regulace dávkování).
Ohřev bazénů
Vyhřívání vody v bazénu je ideální pro každého, kdo si chce prodloužit koupací sezónu i mimo období, kdy se voda příjemně prohřeje díky slunci. Zvolit si můžete solární vyhřívání nebo tepelné čerpadlo.
Protiproudy
Díky zabudovanému nebo závěsnému protiproudu získáte možnost rekreačního i kondičního plavání dokonce i v malém bazénu. Protiproudy přinášejí zábavu i sportovní vyžití a stávají se tak nedílnou součástí většiny bazénů.
Bazénové vysavače
Díky bazénovým vysavačům bude pravidelná péče o váš bazén pohodlnější a samozřejmě i rychlejší. Vybrat si můžete z ručních vysavačů nebo automatických a poloautomatických, které vyžadují jen minimální obsluhu.
Bazénové osvětlení
Elegantní podsvícení hladiny zajišťuje osvětlení zabudované ve stěnách bazénu. Nabízíme halogenová i LED světla, a to včetně typů s možností volby barvy podsvícení.
Solární sprchy
Solární sprcha je užitečný doplněk do každé zahrady, ať už s bazénem, nebo bez něj. Tělo sprchy je solárním absorbérem a zároveň zásobníkem až na 35 litrů vody, která je v něm ohřívána až na 60 °C!
Bazénové schůdky
Pořizujete si nový bazén, nebo jen plánujte vyměnit staré schůdky za nové? Pak pro vás máme na výběr ze 3 typů pevných a stabilních bazénových schůdků pro luxusní zabudované bazény.
Příslušenství a doplňky
Samotné plavání je sice pěkná věc, s bazénem se toho dá ale dělat mnohem více! Vyberte si z naší nabídky příslušenství. V Mountfieldu najdete i celou řadu další doplňkové výbavy k bazénům.
Bazénová chemie
Na první pohled se může údržba vody v bazénu zdát složitá, díky široké paletě bazénové chemie značky Azuro ale zjistíte, že může být nejen jednoduchou, ale i časově nenáročnou.
Navrhněte si svůj bazén v 3D generátoru Vytvořit

Tým našich bazénových specialistů je kdykoli připraven Vám poradit s výběrem nebo realizací bazénu.

Neváhejte nás kontaktovat, najdete nás v 58 prodejních centrech na celém území republiky!

Přejete si vypracovat nezávaznou nabídku? Vyberte si prodejní centrum nejblíž právě Vám.

Vybrat prodejní centrum
×