Příslušenství > Bazénové vysavače

Bazénové vysavače jsou nezbytnými pomocníky v péči o čistotu vašeho bazénu. Z něj vysávají znečištěnou vodu a buď samy nebo s pomocí pískové filtrace ji vracejí vyčištěnou zpět. V naší nabídce najdete několik typů vysavačů, které jsou vhodné pro každý bazén.

  • Ruční vysavače, které se připojují na pískovou filtraci a ovládají teleskopickou tyčí.
  • Poloautomatické vysavače, které se rovněž připojují na pískovou filtraci a pracují samy bez nutnosti obsluhy.
  • Automatické vysavače, které pracují nezávisle na filtraci, nevyžadují obsluhu a je možné je naprogramovat na různé čistící cykly.
Ruční
Ruční neboli mechanický bazénový vysavač pracuje na vakuovém principu. Vysávací hlava se připojí k filtračnímu systému, nasává vodu s nečistotami a přes tzv. skimmer ji posílá rovnou do pískové filtrace. Jak už název napovídá, mechanický vysavač vyžaduje obsluhu, díky teleskopické tyči, ale snadno dosáhnete na dno i na stěny vašeho bazénu.
Poloautomatické
Poloautomatický vysavač je rychlá a efektivní volba pro čištění bazénů v cenově dostupné kategorii. Přinášíme 3 varianty poloautomatických vysavačů, které jsou díky jednoduché obsluze a výborným výsledkům výborná volba. Vysavače fungují na bázi pulzující membrány a jejich sací síla je závislá na průtoku Vašeho čerpadla. Poloautomatické vysavače nejsou hlučné díky pulzní membráně a při jejich instalaci nepotřebujete žádné nářadí. Po jejich práci na Vás čeká zářivě čistá voda.
Automatické
Automatické vysavače představují nejmodernější a nejefektivnější trend v péči o Váš bazén. Jsou řízeny naprogramovatelnou řídící jednotkou s možností volby až dvouhodinového čistícího cyklu. Vysavače Vám vykouzlí křišťálově čistou vodu díky jemnému filtračnímu koši / filtračnímu sáčku, který zachytí i nejjemnější částice nečistot od 20 µm. Vysavač dokonale vyčistí dno, popř. stěny i vodní linku bazénu. Nejnovější navigační systémy pomáhají při pohybu v bazénu. Vysavač stačí jen vložit do vody, o svou práci se postará sám a sám se vypne.
Navrhněte si svůj bazén v 3D generátoru Vytvořit

Tým našich bazénových specialistů je kdykoli připraven Vám poradit s výběrem nebo realizací bazénu.

Neváhejte nás kontaktovat, najdete nás v 58 prodejních centrech na celém území republiky!

Přejete si vypracovat nezávaznou nabídku? Vyberte si prodejní centrum nejblíž právě Vám.

Vybrat prodejní centrum
×