MENU

Máte dotaz?

Kontaktujte nás

Zanechte číslo a vyberte
prodejnu, ze které se Vám ozveme

Vyberte prodejnu

Ohřev bazénů

Prodloužení koupací sezóny až na sedm měsíců v roce nebo vyšší teplota vody v bazénu? To jistě uvítá celá rodina! Tyto požadavky splní připojení některého ze systémů ohřevu vody, které Mountfield k bazénům dodává. Vybrat si můžete solární vyhřívání, některé z tepelných čerpadel nebo elektrický ohřev.

 • Solární ohřev

  Solární ohřev přináší moderní řešení se skvělými výsledky, které je přitom tak jednoduché! Voda protéká solárním panelem a příjemně ohřátá se vrací do vašeho bazénu.

 • Tepelná čerpadla

  Díky moderním tepelným čerpadlům si budete moci užívat koupání až 7 měsíců v roce bez ohledu na počasí. Energii navíc získávají z okolního vzduchu a až 80 % tepla tak máte zdarma!

 • Elektrický ohřev

  Elektrické průtokové topení se systémem automatické regulace udrží teplotu vody v bazénu podle vámi přednastavené hodnoty. Je nejvhodnějším systémem vyhřívání tam, kde disponujete dostatečným příkonem elektrické energie.

 • Tepelné výměníky

  Pro ohřev bazénu je možné využít i stávající vytápění vašeho domu, a to díky tepelnému výměníku, který napojíte například na plynový kotel.