MENU

Máte dotaz?

Kontaktujte nás

Zanechte číslo a vyberte
prodejnu, ze které se Vám ozveme

Vyberte prodejnu

Doplňková výbava

Samotné plavání je sice pěkná věc, s bazénem se toho dá ale dělat mnohem více! Vyberte si z naší nabídky skokanských prken, chrličů nebo bazénového osvětlení a proměňte svou zahradu v soukromé lázně či aquapark. V Mountfieldu najdete i celou řadu další doplňkové výbavy k bazénům.

 • Bazénové osvětlení

  Podvodní osvětlení se stalo již téměř běžným vybavením každého bazénu. Pár podvodních světel se umisťuje obvykle do boční stěny.

 • Chrliče vody

  Chrlič vody patří k oblíbeným vodním atrakcím. Je vyroben z kvalitní leštěné nerez oceli a stane se nepřehlédnutelným doplňkem vašeho bazénu.

 • Domečky na bazénové technologie

  Přístřešky na bazénové technologie ocení každý, kdo potřebuje elegantně vyřešit umístění bazénové strojovny. Jednotlivé modely poskytují dostatečný prostor pro veškerou technologii.

 • Skokanská prkna

  Možnost vybavit svůj bazén skokanským prknem přivítají hlavně majitelé hlubších bazénů. Ta z naší nabídky mají elegantní a přitom účinnou protiskluzovou úpravu.

 • Bazénové teploměry

  Správný a voděodolný bazénový teploměr vám nejen ukáže, jak vyhřátou vodu máte ke koupání, ale naměřené údaje vám zároveň pomohou i při péči o její čistotu