MENU

Máte dotaz?

Kontaktujte nás

Zanechte číslo a vyberte
prodejnu, ze které se Vám ozveme

Vyberte prodejnu

Finské sauny

Všechny modely interiérových finských saun v naší exkluzivní nabídce představují světovou extratřídu. O jejich kvalitě svědčí špičkový design a řemeslné zpracování (Made in Germany).

  • Kabiny jsou ze dřeva severského smrku, které vyniká vysokou odolností proti vlhkosti a změnám teplot a je krásné na pohled díky husté textuře vláken a přítomnosti drobných suků.
  • Na saunové lavice bylo použito exotické dřevo Abachi, proslulé hebkostí a minimální tepelnou vodivostí, takže i při vysokých teplotách v sauně při dotyku s pokožkou nepálí, ale příjemně hřeje.
  • Vysokou eleganci podtrhují pobronzované dveře z tvrzeného bezpečnostního skla.

 

Tým našich bazénových specialistů je kdykoli připraven vám poradit s výběrem nebo realizací bazénu. Neváhejte nás kontaktovat, máme 56 prodejních center po celé ČR!

Chcete zažádat o nezávaznou nabídku? Vyberte si vaše nejbližší prodejní centrum.

Saunování

PRO VAŠE ZDRAVÍ
Pobyt ve finské sauně zvyšuje obranyschopnost organismu (např. proti chřipce)
Snižuje krevní tlak
Detoxikuje organismus, odplavuje škodliviny z těla
Zlepšuje funkci srdce, plic a ledvin
Pomáhá při revmatických onemocněních
Účinkuje na lupenku a různé alergie
Pomáhá při poruchách spánku
Poskytuje psychické i fyzické uvolnění
Odbourává stres

 

PRO VAŠI KRÁSU
Pravidelné saunování čistí pokožku
Vlivem tepla se otevírají póry a vyplavují nečistoty a toxiny
Pomáhá v boji s celulitidou
Udržuje pleť i pokožku po celém těle hebkou a hladkou
Vyhlazuje vrásky

 

Modely

 

HEIKKI

Prostorově nejúspornější model poskytující dost místa až pro 2 osoby. Tuto saunu si může dát domů prakticky každý milovník tradičního severského relaxačního rituálu. Lze si ji vybavit úspornými kamny 3,6 kW, k jejichž provozu postačuje pouhé zapojení do zásuvky na 230 V.

Heikki
Heikki rozměry

 


 

SUVI

Chcete, aby se Vaše sauna vešla i do malého bytu, a přesto poskytovala dost místa na ležení? Tento model Vám požadavek splní. Nabízí možnost saunování vleže, nebo místo pro 2 sedící osoby. Díky menším rozměrům a obdélníkovému půdorysu se vejde i do menšího interiéru.

Suvi
Suvi rozměry

 


 

TUULA

Tento úžasný model nabízí dostatek prostoru a umožňuje lehnout si při saunování i dvěma osobám. Rozdílná výšková úroveň lavic Vám umožní jednoduše měnit teplotu, v níž se chcete saunovat.

Tuula
Tuula rozměry

 


 

MIRVA

Dokonalé domácí wellness centrum pro celou rodinu. Prostorný model, v němž si na lavice z exotické Abachi mohou lehnout až 3 osoby, Vám poskytne vskutku vysoký komfort, při němž je radost relaxovat.

Mirva
Mirva rozměry

 


 

VARIADO

Máte pro umístění sauny k dispozici jen omezený úzký prostor? Pak pro Vás může být tento model se šířkou pouhých 118 cm ideální volbou. Přesto poskytuje maximální pohodlí pro saunování ležícího člověka. Lze ji vybavit úspornými kamny 3, 6 kW, k jejichž provozu postačuje zapojení do 230 V zásuvky.

Variado
Variado rozměry

 


 

SODIN

Navenek jednoduchý vzhled, ale uvnitř se nabízejí dvě lavice chytře zavěšené v různých úrovních. To Vám umožní snadno přecházet z výše položeného místa, kde je vždy tepleji, na níže položenou lavici a naopak.

Sodin
Sodin rozměry

 


 

FIONA 1
FIONA 2

Jeden skvělý design, dva rozměry. Obě sauny na první pohled uchvátí rohovými dveřmi a částečně prosklenou boční stěnou, která je stejně jako dveře vyrobena ze speciálního tvrzeného skla.

 

Ve Fioně 1 je po celé šíři umístěna lavice a níže je instalována opěrka pro nohy, která však může sloužit i jako pohodlná sedačka.

 

Ve větší Fioně 2 pak najdete dvě lavice, na nichž se mohou v pohodě saunovat dvě ležící, nebo 4 sedící osoby.

Fiona 1

Fiona 2

Fiona 1Fiona 1 rozměry

Fiona 2Fiona 2 rozměry


 


 

TITANIA 3

Kompaktní sauna s měkkce zaobleným plně dřevěným nárožím poskytuje dostatek soukromí pro saunování vleže i vsedě. Tento model nabízí 2 lehátka, která mohou sloužit i jako lavice pro saunování více osob.

Titania 3
Titania rozměry

 


 

FLORA 1

Mimořádná sauna s ambicí stát se výraznou dominantou rohového prostoru. Díky prosklení po obou stranách dveří působí přívětivě a velmi vzdušně. V interiéru zaujmou dvě na kříž a v různých výškách umístěné lavice.

Flora 1
Flora 1 rozměry

 


 

GOBIN

Nenápadně elegantní a prostorná rodinná sauna, do níž se snadno vejdete i s dětmi a prarodiči. Pohodlné saunování vleže i vsedě Vám poskytnou dvě velké lavice položené na kříž a ve dvou různých úrovních.

Gobin
Gobin rozměry

 


 

FARIN

Největší v naší nabídce. Kompaktní rodinná sauna, která v prostorném interiéru zaujme zejména širokou horní lavicí, doslova letištěm. Níže je druhá lavice, která může rovněž sloužit k saunování vleže, ale také vsedě, nebo jen jako opěrka pro nohy.

Farin
Farin rozměry

 


 

PARIMA 2
PARIMA 4

Jedním slovem luxus. Oblá „rohová“ prosklená stěna a na ni navazující dveře, vše z tvrzeného pobronzovaného skla, oprávněně navozuje u obou modelů dojem exkluzivity a vysoké elegance.

 

V Parimě 2 jsou umístěny dvě lavice, na nichž se mohou komfortně saunovat 2 ležící nebo 4 sedící osoby.

 

Ve větší Parimě 4 jsou dvě prodloužené lavice pro dvě ležící nebo 5 sedících osob.

Parima 2

Parima 4

Parima 2Parima 2 rozměry

Parima 4Parima 4 rozměry


 


 

 

Na všechny modely Doprava ZDRAMA
Saunu Vám dovezeme zdarma až k domu
Vaši saunu na přání ODBORNĚ SMONTUJEME A ZPROVOZNÍME